Počasí dnes31 °C, zítra26 °C
Pondělí 22. července 2024  |  Svátek má Magdaléna
Bez reklam

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Investice na Pálavě se zaručeným výnosem. Přijďte se přesvědčit sami

PR článek

Hledáte investici s jistou návratností a vysokým potenciálem růstu? REAL SPEKTRUM vám představuje exkluzivní investiční byty Pod Římským vrchem, které se nacházejí ve velmi vyhledávané lokalitě u vodní nádrže Nové Mlýny. V sobotu 27. července 2024 se zde koná Den otevřených dveří, kde se sami můžete přesvědčit o jedinečnosti tohoto projektu.

Úžasná lokalita a nepřetržitá obsazenost

V hlavní sezoně absolutní nátřesk, po zbytek roku více než 50% obsazenost. Rekreační oblast Pasohlávky je známá svou oblíbeností a maximální vytížeností během letních měsíců. Důkazem je například oblíbený kemp Merkur i další ubytovací zařízení v okolí, které jsou přes léto plně obsazené. A zájem o tuto lokalitu rozhodně nepolevuje ani mimo sezónu. Díky tomu zajišťuje investice do nemovitosti v Pasohlávkách stabilní příjem po celý rok. 

Ceny týdenních pobytů pro rodiny ve srovnatelném typu ubytování se v okolí pohybují od 25.000 Kč. Přidejte si k tomu průměrný nárůst cen nemovitostí o 5-8 % ročně, a rázem máte před sebou investici, kterou byste jinde hledali jen velmi těžko.

V Pasohlávkách navíc brzy vyroste krajské sanatorium, počítá se také s výstavbou obřího lázeňského komplexu. A to s sebou samozřejmě nese i vyšší poptávku po ubytování. V okolí Nových Mlýnů budou hledat kvalitní bydlení jak zaměstnanci obou zařízení, tak i turisté navštěvující lázně nebo rodinní příslušníci přijíždějící za svými blízkými do zdravotnického centra.

Nemáte čas se starat? Využijte Room Management

Nechcete nebo nemáte čas se o nemovitost a hledání nájemníků starat, ale zároveň vás láká nákup bytu Pod Římským vrchem? Žádný problém. Díky službě Room Management máte zajištěnou obsazenost své nemovitosti, součástí je také pravidelná údržba. Byty v srdci Pálavy nabízejí varianty od prostorných 1+kk až po luxusní mezonety. Každý z nich disponuje parkovacím stáním a prostorným sklepem.

Abyste mohli poznat investiční byty v Pasohlávkách blíže, projekt Pod Římským vrchem pořádá dne 27. července 2024 Den otevřených dveří, kde vás makléři z brněnského týmu REAL SPEKTRUM provedou jednotlivými byty, představí specifika projektu i okolí, a pomohou vám vybrat ten ideální byt pro vás. Budou se na vás těšit od 9 do 16 hodin na adrese Pasohlávky 327, tedy na okraji Pasohlávek, směrem k zábavnímu parku Aqualand Moravia.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Štítky investice, Pálava, nemovitosti, pozvánka

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Investice na Pálavě se zaručeným výnosem. Přijďte se přesvědčit sami  |  Společnost  |  Zprávy  |  Ostravská Drbna - zprávy z Ostravy a Moravskoslezského kraje

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.