Počasí dnes22 °C, zítra26 °C
Čtvrtek 25. července 2024  |  Svátek má Jakub
Bez reklam

Policisté hledají svědky nehody. Motocyklista se měl střetnout s Hyundaiem

Policisté hledají svědky nehody, ke které došlo v pátek 7. června krátce před sedmnáctou hodinou na silnici v Opavě Kylešovicích. Podle předběžně zjištěných informací se měl motocykl Suzuki jedoucí ve směru od ulice Bílovecké při předjíždění střetnout s Hyundaiem i30 jedoucím stejným směrem, a to v momentě, kdy toto vozidlo mělo odbočovat vlevo.

Při nehodě došlo k pádu a zranění motocyklisty, kterého si do své péče převzali záchranáři. „V souvislosti se zjišťováním nehodového děje se policisté z dopravního inspektorátu v Opavě obrací na případné svědky této nehody, kteří by mohli poskytnout informace vedoucí k objasnění průběhu dopravní nehody, popřípadě záznamy z palubních kamer. Jak bylo dále zjištěno, za vozem Hyundai i30 mělo v té době jet osobní motorové vozidlo červené barvy, na jehož řidiče se také policisté obrací, aby se jim přihlásil,“ vysvětlila mluvčí policie Kateřina Kubzová.

Policisty mohou lidé kontaktovat přímo na služebně v Opavě na ulici Husova, nebo na telefonním čísle 974 737 581 a 974 737 259, popřípadě na bezplatné telefonní lince 158.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Policie ČR

Štítky nehoda, Opava, Hyundai i30, silnice, Suzuki

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Policisté hledají svědky nehody. Motocyklista se měl střetnout s Hyundaiem  |  Krimi  |  Ostravská Drbna - zprávy z Ostravy a Moravskoslezského kraje

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.