Počasí dnes29 °C, zítra31 °C
Pátek 28. června 2024  |  Svátek má Lubomír

Fotbalisté ostravského Baníku načali přípravu remízou 2:2 s druholigovou Líšní

Fotbalisté Ostravy v prvním přípravném utkání na novou sezonu remizovali s druholigovou Líšní 2:2. Čtvrtý tým uplynulé sezony nejvyšší soutěže, který čeká 2. předkolo Konferenční ligy, nezvítězil navzdory tomu, že dvakrát vedl.

Baník nejprve otevřel skóre zásluhou Adedirana, poté si dal ale vlastní gól Uchenna. Zkraje druhého poločasu Slezanům vrátil vedení z penalty Ewerton, jenže Aldin po necelé hodině hry rovněž z pokutového kopu vyrovnal.

„Šli jsme do utkání z plné zátěže, nicméně první půle byla lepší než ta druhá. V té první jsme neproměnili spoustu šancí, ta druhá se mi moc nelíbila," citoval klubový web trenéra Ostravy Pavla Hapala. „Nové hráče zatím hodnotit nechci, bylo to jejich první utkání za Baník. V utkání šlo hlavně o to, aby hráči odehráli svých 45 minut," řekl kouč.