Počasí dnes22 °C, zítra25 °C
Pondělí 20. května 2024  |  Svátek má Zbyšek
Bez reklam

Poznáváte je? Policie pátrá po totožnosti muže a ženy z fotografií

Poznáváte osoby z fotografií? Policisté nyní pátrají po jejich totožnosti v souvislosti s případem z loňského roku. Od poloviny listopadu prověřují kriminalisté z Nového Jičína okolnosti podvodu, který připravil oběť o více než 700 tisíc korun.

„Dosud neznámý pachatel měl pod legendou napadení bankovního účtu získat od poškozené přístupové údaje do jejího bankovnictví, následně si vytvořit vlastní virtuální kartu v mobilu a provést několik plateb za zboží v zahraničí. Poškozená tak přišla o více jak 700 tisíc korun. Kriminalistům se nyní podařilo získat záběry osob, které by mohly pomoci s objasněním této trestné činnosti,“ shrnula mluvčí policie Kateřina Kubzová.

Policisté nyní žádají veřejnost o pomoc s jejich ztotožněním. „Jakoukoliv informaci, která by mohla vést k jejich ztotožnění, uvítají kriminalisté na telefonním čísle 974 735 344 nebo na lince 158, případně ji sdělte na nejbližší policejní služebně. Také se obracíme na samotné osoby z fotografií, aby se případně samy dostavily na oddělení hospodářské kriminality v Novém Jičíně, ulice Divadelní 879/3,“ dodala Kubzová.

Hodnocení článku je 76 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Policie ČR

Štítky Nový Jičín, kriminalita, podvod, bankovní účet, Policie ČR

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Poznáváte je? Policie pátrá po totožnosti muže a ženy z fotografií  |  Krimi  |  Ostravská Drbna - zprávy z Ostravy a Moravskoslezského kraje

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.