Počasí dnes22 °C, zítra25 °C
Pondělí 20. května 2024  |  Svátek má Zbyšek
Bez reklam

VIDEO: Mladé ženě ujelo nezabrzděné auto. Pohotová hlídka policistů ho po pár metrech zastavila

Štěstí v neštěstí měla minulý týden žena, které ujelo nezabrzděné auto. Shodou okolností ve stejném místě zrovna stála hlídka policistů, která si všimla ujíždějícího automobilu bez řidiče. Policisté ihned na situaci zareagovali a automobil vlastními silami zastavili jen pár metrů od hlavní silnice.

K události došlo minulý týden v obci Rybí na Novojičínsku. „V rámci služby, kdy kolegové vykonávali dohled nad silničním provozem na stanovišti v obci Rybí, přijela k nedalekému domu mladá řidička s vozidlem Volkswagen Golf, které zde zaparkovala. Následně automobil opustila, aniž by jej řádně zajistila proti pohybu. Vzhledem k tomu, že parkovací místo bylo v mírném kopci, netrvalo dlouho a auto se samovolně rozjelo dolů směrem k hlavní silnici,“ popsala mluvčí policie Kateřina Kubzová.

Policisté proto ihned vyběhli z automobilu a běželi směrem k vozidlu, které vlastními silami zastavili, aby nemohlo vjet až na silnici. „Jeden z kolegů poté vyhledal zjevně rozrušenou řidičku, která si vozidlo opětovně zaparkovala a tentokrát i dostatečně zajistila. Přestupek, kterého se dopustila, s ní strážci zákona vyřešili na místě domluvou,“ dodala mluvčí.

Řidička ještě tentýž večer zaslala policistům e-mail s poděkováním za pomoc, profesionální přístup a ochotu.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Policie ČR

Štítky parkování, okres Nový Jičín, silnice, Volkswagen Golf, Policie ČR

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Pietro Simeone

Přesně takhle jsem zastavil vozidlo taky. Jen jsem se tím nešel nikam chlubit. Paní ho taky nezajistila, spěchala k lékaři. Asi tak.

Úterý, 16. dubna 2024, 15:11Odpovědět

VIDEO: Mladé ženě ujelo nezabrzděné auto. Pohotová hlídka policistů ho po pár metrech zastavila  |  Krimi  |  Ostravská Drbna - zprávy z Ostravy a Moravskoslezského kraje

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.