Kriminalisté obvinili devětašedesátiletého muže, který minimálně pět let načerno odebíral plyn v pěstitelské pálenici. Muž měl nainstalované vedení bez plynoměru. Při výslechu se přiznal a větší část škody ve výši jeden a půl milionu korun už uhradil. I tak mu hrozí osm let vězení.







Chceš odebírat denní přehled zpráv?
Zanech nám e-mail











