Mladý řidič usedl podle policie za volant s více než 2,5 promile alkoholu. Po noční jízdě v Ostravě naboural a skončil na obrubníku. Případem se zabývají dopravní policisté, kteří hledají svědky události i záznamy z palubních kamer.







Chceš odebírat denní přehled zpráv?
Zanech nám e-mail










