Vysoká finanční zátěž je podle zástupců samospráv Moravskoslezského kraje největším problémem spojeným s převodem financování nepedagogických pracovníků na kraje a obce, které tuto povinnost převzaly od státu od ledna. Obávají se, že na krytí nákladů nebudou mít dostatek financí z rozpočtového určení daní, a půjde tak o další zátěž pro jejich rozpočty. Propouštět nepedagogické pracovníky ale neplánují.






Chceš odebírat denní přehled zpráv?
Zanech nám e-mail











